وبلاگ ها

چند سال است که وبلاگ نویسی می کنم. در این مدت با افراد زیادی آشنا شده ام که هر کدام سبک جالبی برای وبلاگ نویسی دارند و من از هر کدام از آنها مطالب زیادی  یاد گرفته ام. امروز می خواهم تعدادی از این وبلاگ ها را به شما معرفی کنم. البته تعداد دوستان خيلي زياد است و نمي توانم همه را در یك نوشته معرفي كنم. امروز ۱۱ نفر از دوستان را معرفي مي كنم. در فرصتي ديگر بقيه را هم به شما معرفي كنم.

شهاب نوری نژاد: دوست بسیار خوب من که از دبستان با من همکلاسی بود و الان در کشور دیگری زندگی می کند . او اطلاعات بسیار زیادی در زمینه کامپبوتر ٬ طراحی سایت و... دارد. و می توانید از او در این زمینه ها کمک بگیرید.

سعید که وبلاگ پسر ایرانی را  دارد . و قدیمی ترین و بهترین دوست وبلاگی من است. و از اول به وبلاگم سر می زد.

محمد قاسمي: پسر جالبي است و مطالب تخيلي مي نويسد.

آقاي بابايي: ايشان يك معلم هستند و وبلاگ بسيار خوبي دارند. كه خواندن مطالب وبلاگشان را به همه شما توصيه مي كنم.

وبلاگ جالب ديگری  هم هست كه البته خيلي دير به روز مي شود ولي مطالب آموزنده اي دارد . نام صاحب وبلاگ آقاي  هاني است . نام اين وبلاگ آب و گل است.

آقا نيما: وبلاگ او يك وبلاگ عرفاني و صاحب وبلاگ هم فرد با اخلاق و با شخصيتي است.

آقاي امرالله دهقان: يك معلم دلسوز كه در شهرستان بوشهر تدريس مي كنند.

آقاي احمد زاده : ايشان هميشه به من لطف دارند و  زياد به وبلاگم سر مي زنند.

آقا پويا: وبلاگ خوبي دارد و انسان با معرفتي است.

ستايشگر: ايشان هم وبلاگ خوبي دارند ولي زياد از جاوا اسكريپت استفاده مي كنند .

مشق عشق : وبلاگي متعلق به ز.ب . بيشتر مطالب ايشان شعر است و آهنگ بسيار زيبايي روي وبلاگشان گذاشته اند.

/ 11 نظر / 4 بازدید
نمایش نظرات قبلی
سعيد

بنام خدا. سلام. ممنونم. لطف داری. خوش باشی

امرالله دهقان

از لطفت ممنون. ....شاخصه غریب این کوچه ها پیچ وتاب های عجیب و در عین حال زیبایی است که ضمن آن که به خانه ها و به محله شکوه و عظمت داده ، هر باد تنبلی را وادار به حرکت تا انتهای کوچه می سازد. بانقش آب و هوا در معماری بوشهر به روز شدم .

شهاب

سلام عزيزم ايول معرووف شديم !! يه مدته ديگه وبلاگي كار نكردم اين مدت چسبيديم به زبان تا مدرك زبان رو واسه دانشگاه بگيرم ولي رو كاغذ مي نويسم . ايشالا بازم وبلاگ پيگيري ميكنم قربونت باباي by3

کاری جالبی است که از دوستانتان ياد کرديد

زب

ممنون . موفق باشيد .

.

قرائن مذعن بدان است که "قلم سرنوشت" در کشاکش تاريخ هماره خطاط بزرگي بوده است و سخت يافت مي شود آن کس که تواند خطِ نگاشته شده را بر نتافته و آن را به سر انگشت تلاش، پاک و منزه گرداند. به پايان دوره اي چهار ساله و سترگ از زندگي ام نزديک مي شوم که هوش از حواس، قدرت از قلب و رمق از روحم ربود و مرا آموخت آن چه هيچ گاه مشتاق يادگيري اش نمي بودم اگر مي دانستم قواعد بازي بدين صورت است؛ همان بازي دروغ، تملق، حق کشي و حقير مداري. شايد آسمان همه جا همين رنگ است ولي من دوست دارم فلک را سقف بشکافم، که عدم را رجحان است بر اين وجود بي وجود." این خطوط آغازگر رقعه ای از من بود خطاب به عزیزی متین و آگاه به مسائل فرهنگی جامعه ی ایران به مناسبت دانش آموخته شدنم در مقطع کارشناسی رشته ی زبان و ادبیات انگلیسی...

[لبخند]