شب آرزو ها

۱- شب جمعه ( فردا شب) شب آرزوهاست. هر چیزی که از خدا می خواهید فردا شب آرزو کنید . البته هر زمان می توان آرزو کرد یا از خدا چیزی را خواست و فردا شب هم موقع بسیار خوبی است. شاید ندانید چه چیزهایی را باید از خدا بخواهید . البته یک مورد را همه ی مردم می خواهند و آن سلامتی است و این  اولین چیزی است که به ذهن می رسد ولی در همین جا متوقف نشوید و سعی کنید هر چیز خوبی که می شناسید آرزو کنید.

من برای همه ی مردم آرامش آرزو می کنم که بهترین چیزهاست و قتی آرامش دارید یعنی همه چیز دارید. چون ما در مواجهه با هر مشکلی اولین چیزی را که  از دست می دهیم آرامش است پس به این ترتیب زمانی آرامش داریم که مشکلی از نظر سلامتی و  مشکلات کاری و... نداریم. آرامش شامل تمام چیز های خوب می شود پس حتمآ اولین آرزویتان آرامش باشد .اگر برای سلامتی دعا می کنید فقط برای  حفظ سلامتی خودتان و خانواده تان و یا شفای بیمارانی که در خانواده تان هستند نباشد بلکه شفای همه ی بیماران را بخواهید.

۲- برای کمک به کودکان سرطانی:

موسسه ی خیریه ی حمایت از کودکان سرطانی ( محک)

شماره تلفن :

۲۲۲۱۳۸۸۸

۲۲۴۹۰۵۴۴

نمابر:

۲۲۲۰۱۳۱۲

/ 3 نظر / 4 بازدید
President Evil

سلام. سلامت همه٬ آرزوی قلبی منه... وبلاگ رو بعد از ۲ ماه با عنوان «دخترهای خوب به جهّنم می روند؛ دخترهای بد به کجا؟» آپديت کردم. راستی ایمیل رسید؟ يا علی مدد

President Evil

دوباره سلام! اون خط «راستی ايميل» رسيد اشتباه شد! مال تو نبود. مال يه بنده خدای ديگه ای بود. به هر حال شرمنده!

يه معلم

برايت آرزو مي كنم به هر چيز كه خيرت هست برسي . و اگر نيست اول خير شود و بعد برسي!