تاثير باطن بر ظاهر يا تاثير ظاهر بر باطن

همه ی ما با اینکه به این موضوع معتقدیم که نباید فقط با توجه به چهره ی افراد در مورد آنها قضاوت کرد اما این را هم قبول داریم که افراد درستکار چهره ی دلنشین تر یا نورانی تر دارند. و آرامش قلبشان در ظاهرشان هم مشخص است. اما جدیدآ مطلب علمی دیگر عنوان شده است که نشان می دهد همان قدر که باطن بر ظاهر تاثیر می گذارد ظاهر نیز بر باطن افراد تاثیر دارد و حتی این مسئله از این حد فراتر می رود  تا جایی که تاثیر چهره ی انسان که بر اساس ژنتیک او است بر رفتارش بررسی می شود. چهره ی مردم جهان از قالب های خاصی پیروی می کند . که هر کدام از این قالب ها زیر مجموعه های خاص خود را دارند اما همه ی آنها تابع خصوصیات قالب خود هستند . هر قالب خصوصیات اخلاقی و روانی و شخصیتی خاصی دارد. و افراد صاحب آن چهره دارای خلق و خوی قالب چهره شان هستند. بعضی قالب های چهره وجود دارند که امکان خلاف کاری و جنایت صاحبان آنها بسیار زیاد است بر همین اساس این افراد نیاز به اصلاح دارند که این اصلاح باید به کمک روانشناسان انجام پذیرد. این خصوصیات اخلاقی بدلیل تغییرات ژنتیکی بوجود می آیند و اینگونه است که ژن هایی که چهره و شکل ظاهری و صورت آن فرد را می سازند بر رفتار او هم تاثیر دارند.

جالب اینجاست که این علم اساس چهره خوانی یا قیافه شناسی است. شاید کتاب های زیادی در رابطه با چهره خوانی دیده باشید باید بدانید که چهره خوانی بر پایه ی همین علم است.

/ 9 نظر / 25 بازدید
نسيم

زياد علمی نيست شايدبر حسب تجربه

درجستجوي معنا

خداوند خير كثير را يعني وجود فاطمه زهرا سلام الله عليها را به پيامبر عطا كرد تا از بركت او تاريخ انسانيت ساخته شود و از دامان پاك او چهره‌هاي تابناك امامت بدرخشد. ميلاد فاطمه زهرا (س) وروز زن بر رهروان ايشان مبارك باد.

اتش روح

سلام به دوست خوبم...وب لاگ و...آنگاه روح ...بروز شد... حتما"بیا .به امید دیدارت در وب لاگ..و انگاه روح..در ضمن وب لاگت خیلی جالبه...موفق باشی.سوالی کرده بودی قول ميدم تحقيق بيشتری برات انجام بدم ولی اگه می خوای اطلاعات بيشتر و بهتر و موثقی بدست بياری با شماره ۲۲۸۴۸۷۷۷ تماس بگير... و هم چنين از نشريه شماره ۲ علوم باطنی رو از همون شماره تهيه کن و بخون...

علی آقا مربی

شايد از روی همين علم است که می گويند بعضی از علما چهره واقعی افراد را می بينند.

آنا

هميشه فكر ميكردم كساني كه در سينما نقش هاي منفي رو بازي ميكنند و خيلي بهشون هم ميايد مثلا نقش قاتل و ... در زندگي واقعي شون هم شخصيت منفي دارند يا نه ؟ حالا با اين گفته شما بايد اين افراد، باطني منفي هم داشته باشند ؟ درسته ؟

محمد قاسمی

سلام دوست عزیز من دوباره برگشتم اپ دیت هم کردم سر بزن اینترنتم یه چند وقتی بود که خراب بود برای همین وقت نمی کردم سر بزنم تمام مطالبی رو خم که در زمان نبود من نوشته بودید هم بعد از دیسکانکت می خونم

سلام در این رابطه مطلبی را در وبلاگم آورده ام و دعوت به مطالعه آن میکنم